ChallengeRocket

BrainCode

CURRENT STATUS

Completed

OTHER CHALLENGES

Thanks to all Participants!

OTHER CHALLENGES

BrainCode

O konkursie

BrainCode po raz pierwszy odbył się w 2013 roku i był wewnętrznym hackathonem pracowników Allegro. Od tego czasu wydarzenie opuściło mury firmy i stało się corocznym maratonem programistycznym organizowanym we współpracy z najlepszymi uczelniami w Polsce, skierowanym zarówno do nowicjuszy, jak i do profesjonalistów.

BrainCode to okazja do tworzenia nowych projektów, poznawania nowych ludzi, a także możliwość wspólnego stworzenia czegoś innowacyjnego. Jedynym ograniczeniem jest czas - 24 godziny. 

BrainCode 2017

BrainCode 2017 to idealne miejsce dla każdego, kto lubi programować i realizować swoje pomysły. Brak Ci specjalistycznej wiedzy i czasu? Nie masz zespołu, z którym mógłbyś coś “zakodować”? A może chciałbyś wygrać płatny staż pod okiem wysokiej klasy inżynierów Allegro? Koniecznie dołącz do nas w jednym z naszych biur w Poznaniu, Warszawie lub Toruniu i wykaż się twórczo w wybranej przez siebie technologii.

Uczestnicy hackathonu będą mieli dobę, by przy dostępie do API Allegro oraz zestawu danych analitycznych, zmierzyć się z tematem przewodnim wydarzenia: “Czego szukasz na Allegro?”. Brzmi ciekawie? Zbieraj pomysły i zaskocz nas swoją kreatywnością!

Możesz liczyć na naszą pomoc! Aplikacje i narzędzia stworzone podczas tegorocznej edycji będą miały szansę wypłynąć na szerokie wody dzięki dodatkowej wiedzy biznesowo - technicznej, którą mentorzy Allegro Tech zapewnią podczas trwania hackathonu.

Na miejscu gwarantowana cała masa dobrej zabawy oraz networking z niesamowicie kreatywnymi ludźmi. Nie zabraknie również biegania z nerfgunem i objadania się pizzą.

Nagrody

Każdy członek zwycięskiej drużyny otrzyma voucher na 500 zł do wykorzystania w aplikacji mobilnej allegro.pl oraz statuetkę. Przewidziana jest również nagroda publiczności w postaci vouchera na 300 zł do wykorzystania w aplikacji mobilnej allegro.pl dla każdego członka zespołu. Niezależnie od wyniku konkursu każdy uczestnik hackathonu, który wyrazi na to chęć, ma możliwość włączenia się do rywalizacji o płatny stażu w Allegro. Szczegóły w regulaminie.

Summer e-Xperience 2017

Tegoroczna edycja wydarzenia to nie tylko rywalizacja zespołów o cenne nagrody, ale także możliwość zdobycia płatnego stażu w programie Summer e-Xperience odbywającego się w Allegro. Staż to wyjątkowa okazja do poznania od środka jednej z największych firm technologicznych w Polsce i sprawdzenia swoich sił w pracy nad realnymi projektami i problemami. Jeśli chcesz włączyć się do rywalizacji o dwumiesięczny wakacyjny staż, daj nam o tym znać w formularzu zgłoszeniowym.

Informacje dodatkowe

Aby poznać szczegóły związane z wydarzeniem naciśnij button "Biorę udział" , następnie 'Zobacz szczegóły'.

Gdzie i kiedy

Gdzie
Warszawa, Poznań, Toruń Poland
Kiedy
24-25 Marca, 2017