ChallengeRocket

Recruiting IT specialists?

Get better-quality talent, accelerate your hiring, and automate your assessment with online challenges and code hackathons

Get Started

Looking for innovative ideas?

Let the smartest brains in the world come up with ideas and solutions for your business

Get Started

Whant to test your skills?

Join our community for tech specialists (developers, engineers, scientists) to improve your skills, compete, and finding new opportunities.

Solve a Challenge

Never miss out interesting stories!

Sign up to our newsleter and we'll keep you informed!

 • Smart City: czego brakuje polskim miastom? Miej wpływ na ich rozwój i twórz przyszłość swojego otoczenia.

  Mamy już inteligentne telefony, samochody i domy. Czas najwyższy zrobić kolejny krok i jeszcze lepiej wykorzystać potencjał Internetu Rzeczy. Cały nowoczesny świat pochyla się nad ideą Smart Cities , czyli inteligentnych miast przyjaznych mieszkańcom. Aby wcielić ją w życie potrzebne są innowacje. Odważne, szalone, odpowiadające na coraz większe potrzeby ludzi i środowiska. Piłka jest także po Twojej stronie!

 • Kochasz podróżować? Sprawdź, jak możesz wykorzystać tę pasję do stworzenia przełomowego projektu!

  Mogłoby się wydawać, że lista zawodów związanych z podróżowaniem jest bardzo ograniczona. Znalazłyby się na niej takie profesje, jak: stewardessa/steward, przewodnik wycieczek czy animator czasu wolnego. A gdybyśmy Ci powiedzieli, że jeśli kodujesz, projektujesz grafikę, jesteś mega kreatywny i potrafisz sprzedać każdy pomysł, to branża turystyczna czeka na Ciebie z otwartymi ramionami? Przeczytaj nasz poradnik, w którym pokazujemy, jak można wykorzystać pasję podróżniczą do stworzenia projektu, który zrewolucjonizuje życie innych.

 • Masz świetny pomysł na biznes? Zrealizuj go! Sprawdź, jak to zrobić z głową

  Polacy to wyjątkowo przedsiębiorczy naród – tak przynajmniej wynika ze statystyk. Czy wiesz, że codziennie w naszym kraju jest rejestrowanych około 1000 nowych firm ? Ta informacja być może utwierdzi Cię w przekonaniu, że warto pomyśleć o pójściu „na swoje”. Zwłaszcza, jeśli dusisz się na etacie, masz wrednego przełożonego lub po prostu się już wypaliłeś. Samo podjęcie decyzji jest proste, ale później zaczną się bardzo wysokie schody.  Dlatego stworzyliśmy ten poradnik. Podpowiemy Ci w nim, jak z głową wprowadzić innowacyjny pomysł na rynek i tym samym rozpocząć własną działalność w biznesie. Zaczynamy.

 • Jesteś humanistą? Poznaj 6 dowodów na to, że świat Cię potrzebuje!

  Wiesz, co łączy Google, Facebook, Amazon, Yahoo, Apple i Microsoft? No jasne, są to największe firmy świata , słynące z innowacyjności, powszechnie znane marki. Tak naprawdę istnieje dla nich jeszcze jeden, kluczowy wspólny mianownik, o którym przeczytasz w dalszej części naszego artykułu. Poświęciliśmy go ludziom takim jak Ty. Humanistom, którzy nie wierzą, że ich naturalne talenty mogą się na coś przydać temu technokratycznemu światu. Jest wprost przeciwnie i mamy na to 6 dowodów .

 • Jakie są wady i zalety hackathonów?

  Organizowanie hackathonów niesie za sobą wiele plusów zarówno dla firm i organizacji jak i dla uczestników. Dla jednych jest to świetny sposób na pozyskanie nowych i nieszablonowych pomysłów, a dla drugich szansa na znalezienie pracy, inwestorów dla swoich projektów bądź okazja do poznania ludzi z branży.

 • Hackathon 2018 – najlepsze maratony, w których warto wziąć udział

  Ten rok zapowiada się wyjątkowo kreatywnie. Oto najciekawsze hackatony 2018, na których nie może zabraknąć zapalonych miłośników technologii i twórców innowacji! Aby wziąć udział którymś z tych maratonów projektowania, wystarczy pasja, ochota na wyzwanie i… genialny pomysł, który zmieni wszystko.

 • Męczysz się w pracy? Czas na zmianę! Zacznij od wzbogacenia swojego CV

  Jak myślisz, co decyduje o tym, czy dostaniesz wymarzoną pracę? Pewnie chcesz powiedzieć, że wykształcenie, ale to niecelny strzał. Badanie eyetrackingowe przeprowadzone przez portal Pracuj.pl wykazało, że aż 45% rekruterów rozpoczyna przeglądanie CV kandydata od sprawdzenia jego doświadczenia .

 • 10 błędów najczęściej popełnianych podczas hackathonów - jak ich unikać

  Kto nie popełnia błędów, ten się nie rozwija. Często  błędy uczą nas i powodują, że następnym razem świadomie wybieramy inne rozwiązanie . Część z tych pomyłek powoduje jednak frustrację, spadek zaangażowania i zniechęcenie oraz utratę wiary we własne siły.  Zobacz 10 najczęstszych błędów popełnianych przez uczestników hackathonów wraz z naszymi propozycjami ich “obejścia”.  

Find and start
to cooperate with Top Tech Talents

Let the smartest tech talent come up with solutions for your business.

Try for Free