ChallengeRocket

Hackathon Rzeszów

CURRENT STATUS

Completed

OTHER CHALLENGES

Thanks to all Participants!

OTHER CHALLENGES

Hackathon Rzeszów

O konkursie

Wstęp

Hackathon Rzeszów to coroczny, ogólnopolski maraton programistyczny, którego cechą charakterystyczną jest drużynowe programowanie w jednym miejscu przez 24 godziny bez przerwy!

Jest doskonałą okazją, aby zaprezentować umiejętności, wykorzystać swoją pomysłowość i zmierzyć się z pracą pod presją czasu. Wydarzenie to wspiera także kreatywne pomysły oraz pomaga w wytworzeniu ciekawych projektów dla miasta i jego mieszkańców. W celu realizacji tego zadania została przygotowana specjalna kategoria o nazwie „Smart City”. W jej ramach uczestnicy wydarzenia mają możliwość stworzenia ciekawych rozwiązań, które będą mogły z powodzeniem zostać wprowadzone w życie mieszkańców Rzeszowa i Podkarpacia. Poza tą kategorią są do wyboru jeszcze trzy – Games, Business Apps oraz Najbardziej Innowacyjny Pomysł.

Kategorie

W tej edycji zostały przygotowane następujące kategorie:

  • najciekawsza gra,
  • najbardziej innowacyjny pomysł,
  • najlepsze zastosowanie biznesowe,
  • najlepsza aplikacja dla społeczeństwa.

Co jeszcze trzeba wiedzieć

  1. Uczestnicy powinni posiadać podstawową wiedzę w programowaniu. Nie wymagamy doświadczenia, ponieważ celem hackathonu jest poznanie nowego uniwersalnego środowiska Windows 10.
  2. Preferowaną technologią w jakiej będziemy pisać to Windows 10 Universal Apps, aplikacje webowe oraz Internet of Things oparty o Azure.
  3. Trzeba posiadać własny sprzęt oraz zainstalowane Visual Studio, Windows 10 SDK.

Informacje dodatkowe

Aby poznać szczegóły związane z wydarzeniem naciśnij button "Biorę udział" , następnie 'Zobacz szczegóły'. Więcej na temat organizacji hackathonów znajdziesz w zakładce hackathon.

Gdzie i kiedy

Gdzie
Jasionka 954 Rzeszów
Poland
Kiedy
12-13 Maj, 2017