ChallengeRocket

Hacknarok

CURRENT STATUS

Completed

OTHER CHALLENGES

Thanks to all Participants!

OTHER CHALLENGES

Hacknarok

O konkursie

Niegdyś RAGNARÖK - legendarne starcie, z którego powstaje nowy, piękny świat - tak teraz chcemy zmierzyć się z czasem, by powstała piękna, nowa aplikacja. Zapomnijcie o starym porządu - współcześni herosi (czyt. programiści) zamierzają przeprowadzić zamach na przeciętność.

Pierwszy hackathon organizowany przez EESTEC AGH Kraków. Podczas 24-godzinnych zawodów uczestnicy będą mogli wykazać się nie tylko umiejętnościami programowania, ale również znajomością elektroniki. W tym roku motywem przewodnim hackathonu jest Ragnarök, czyli mityczna walka nordyckich Bogów z olbrzymami, po której wyłoni się nowy, szczęśliwszy świat.

Starcie technologii

Boski interfejs - wykrześ z siebie wszystkie siły, by stworzyć interaktywne środowisko. Zbuduj software odpowiedzialny za działanie aplikacji, lecz licz się z czasem, bo koniec jest blisko!

Brutalna elektronika - stwórz układ realizujący założone zadanie. Wykorzystaj w pełni możliwości zestawu i aplikacji współpracujących ze sobą, a być może zdobędziesz wieczną chwałę.

Hackathon w liczbach

  • 24 godziny zmagań,
  • 1 aplikacja,
  • 92 uczestników,
  • 3 zwycięskie miejsca,
  • 4-osobowe drużyny.

Informacje dodatkowe

Aby poznać szczegóły związane z wydarzeniem naciśnij button "Biorę udział" , następnie 'Zobacz szczegóły'. Więcej na temat organizacji hackathonów znajdziesz w zakładce hackathon.

Gdzie i kiedy

Gdzie
Krakowski Park Technologiczny
Podole 6 Kraków
Poland
Kiedy
24 Marca, 2017