ChallengeRocket

Inspiring Hackathon

CURRENT STATUS

Completed

OTHER CHALLENGES

Thanks to all Participants!

OTHER CHALLENGES

Inspiring Hackathon

O konkursie

Wstęp

Biznes oraz IT coraz częściej idą ze sobą w parze. Jeśli interesujesz się programowaniem, a nie straszne ci są tematy biznesowe, koniecznie zapisz się na Inspiring Hackathon, organizowany w ramach Konferencji Inspiring Solutions!

Tegorocznym partnerem tego wydarzenia jest Bank Zachodni WBK! To właśnie on przygotowuje zadanie, a mentorzy z jego placówki będą nadzorować pracę na Hackathonie. Co więcej, będzie można dowiedzieć się, czym zajmuje się jedna z największych instytucji bankowych w kraju i o obszarze, z którego pochodzi wyzwanie, z którym zmierzą się uczestnicy: Departament Rozwoju Systemów Zarządzania Informacją odpowiada za dwie główne platformy informacyjne w Banku: Korporacyjną Hurtownię Danych i BigData.

Jego główne zadania to:

  • prowadzenie projektów informatycznych,
  • współpraca z biznesem i wpieranie celów biznesowych banku,
  • raportowanie obligatoryjne oraz na potrzeby banku.
Poza tym, w departamencie toczą się prace badawczo-rozwojowe w obszarze baz i hurtowni danych, BigData, analityki oraz Business Intelligence.

Stadion Narodowy PGE

Hackathon odbędzie się nigdzie indziej, lecz na Stadionie Narodowym! Maraton programowania, w czasie którego będą wcielane w życie wyzwania przygotowane przez naszego partnera, a towarzyszyć będzie temu świetna atmosfera współpracy i rywalizacji. Nie może Cię to ominąć!

Zgłoszenia przyjmujemy grupowo (2-5 osób) lub indywidualnie. Z indywidualnych zgłoszeń kompletowane będą drużyny.

Nagrody

Nagrodą główną w Konkursie jest 2-dniowe szkolenie “Design Sprint Method” dla członków zwycięskiego zespołu. Nagrodą za zajęcie drugiego i trzeciego miejsca są bony pieniężne o wartości odpowiednio 200 i 100 złotych dla każdego z członków zespołów, które te miejsca zajęły.

Informacje dodatkowe

Aby poznać szczegóły związane z wydarzeniem naciśnij button 'Biorę udział', następnie 'Zobacz szczegóły'.

Gdzie i kiedy

Gdzie
Aleja Poniatowskiego 1 Warszawa
Poland
Kiedy
31.03-1.04, 2017