ChallengeRocket

PiastCode

CURRENT STATUS

Completed

OTHER CHALLENGES

Thanks to all Participants!

OTHER CHALLENGES

PiastCode

O konkursie

PiastCode jest 24 godzinnym maratonem programistycznym skierowanym do wszystkich pasjonatów programowania, a także tych, którzy mają pomysł na biznes.

Hackathon odbędzie się 9 czerwca 2017r. o godzinie 18:00 w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Opolu.

W maratonie mogą wziąć udział zespoły złożone z 3-4 osób. Nie wymagamy dużego doświadczenia, niewątpliwe jednak niezbędna będzie umiejętność tworzenia oprogramowania. Na początku wydarzenia zostanie podanych kilka tematów, drużyny wybiorą jeden z nich i na jego podstawie będą tworzyć projekt. Może to być wszystko – aplikacja internetowa, mobilna, gra itp. Wybór należy do uczestników. Technologie oraz języki programowania do tworzenia projektu nie są w żaden sposób narzucane.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, dla uczestników przewidziane są posiłki, napoje a także nagrody dla zwycięzców.

Organizatorami wydarzenia są członkowie Studenckiego Koła Naukowego Grupa .NET Politechnika Opolska oraz Urząd Miasta Opole przy współpracy z Parkiem Naukowo – Technologicznym.

Korzyści z uczestnictwa

  • Doświadczenie pracy w zespole oraz pod presją czasu
  • Możliwość stworzenia ciekawego projektu, którym będzie się można pochwalić
  • Możliwość poznania innych pasjonatów
  • Możliwość zapoznania się z ofertami firm obecnych na wydarzeniu oraz możliwość rozmowy w trakcie z ich przedstawicielami
  • Super nagrody

Informacje dodatkowe

Aby poznać szczegóły związane z wydarzeniem naciśnij button 'Biorę udział', następnie 'Zobacz szczegóły'. Więcej na temat organizacji hackathonów znajdziesz w zakładce hackathon.

Gdzie i kiedy

Gdzie
Opole Poland
Kiedy
8-10 Czerwiec, 2017