ChallengeRocket

Travel to the Cloud

CURRENT STATUS

Completed

OTHER CHALLENGES

Thanks to all Participants!

OTHER CHALLENGES

Travel to the Cloud

O konkursie

W 24 godziny możesz zmienić świat... I wygrać 10 000 PLN – piszesz się?

Jak kupić bilet, jeśli nie widzę? Czy można przetrwać na lotnisku , nie słysząc komunikatów? Czy muszę poinformować przewoźnika, że poruszam się na wózku?

A zamawiając taksówkę?

W ciągu 24h zaproponuj i stwórz rozwiązanie, które sprawi, że osoby niepełnosprawne będą mogły podróżować łatwiej i chętniej!

Co się będzie działo?

Kreatywność, technologia i pasja połączą ponad 250 osób zebranych w Gdańsku i w Krakowie w próbie rozwiązania prawdziwych problemów ludzi. Technologia nie jest Twoją mocną stroną, a może po prostu nie masz pojęcia o chmurze? Nieważne! Zadbamy, żeby wszyscy trafili do fantastycznych zespołów z ludźmi o różnym doświadczeniu - w końcu z różnorodności rodzi się najwięcej pomysłów.

Wciąż się wahasz? Spokojnie, liczni specjaliści będą nas wspierać, prezentując swoje przemyślenia w formie prezentacji albo wyjaśniając tajniki technologii i podpowiadając możliwe rozwiązania jako Mentorzy obecni na miejscu.

Nagrody

  • I MIEJSCE– 10 000 PLN
  • II MIEJSCE– Vouchery podróżne o wartości 800 PLN na każdego członka zespołu
  • III MIEJSCE– Amazon Echo Dot dla każdego członka zespołu

Informacje dodatkowe

Aby poznać szczegóły związane z wydarzeniem naciśnij button 'Biorę udział', następnie 'Zobacz szczegóły'. Więcej na temat organizacji hackathonów znajdziesz w zakładce hackathon.

Gdzie i kiedy

Gdzie
Gdańsk Poland
Kiedy
9-10 Czerwca, 2017