Wolves Dev

Current status
Completed See the winners

 • Duration 01.04.16 - 11.04.16
 • Prize pool 950 PLN

Challenge outline ​*Wolves Dev 12-13 kwietnia 2016 w pigułce*​

 • Prelekcje i warsztaty z ekspertami ze świata IT,
 • Indywidualne spotkania z mentorami, ekspertami i potencjalnymi pracodawcami,
 • Wydarzenie bezpłatne – należy przejść przez proces weryfikacyjny,
 • 1000 software developerów (pomagamy w ustawieniu spotkań z właściwymi developerami),
 • +40 korporacji oraz bardzo szybko rosnących startupów z całego świata, które rekrutują do swoich zespołów IT face-2-face w Warszawie.
Szczegóły dot. konferencji i rejestracja : http://bit.ly/wolvesdevWarunki udziału

1. Zgłoszenie następuje poprzez wpisanie odpowiedzi w formularzu na zadane pytanie i jej wysłanie.
2. Uczestnik może zgłosić tylko 1 pomysł na aplikację.
3. Pomysły można wysyłać do dnia 11.04.16 do godziny 12.00. Ogłoszenie wyników nastąpi w tym samym dniu o godzinie 16.00.Zasady oceny

Projekty będą ocenianie przez Jury według następujących kryteriów:

 • innowacyjność i pomysłowość zaproponowanych rozwiązań,
 • użyteczność,
 • potencjał rozwojowy i biznesowy,
 • oryginalność.

Prizes

Check what's at stake!

 1. 1 miejsce

  1. Nagroda główna: Bilet na konferencję Wolves Summit

   Nagroda główna:

 2. 2 miejsce

  1. Nagroda główna: 1 x Książka Startup Manual

   Nagroda główna:

 3. 3 miejsce

  1. Nagroda główna: 1 x Książka Startup Manual

   Nagroda główna:

Thanks for submitting! See other entries below.

 1. Maria Walczak marina

  Jeśli zatrzymuje się na danym stanowisko w czasie zwiedzania to na aplikacji mobilnej z wykorzystaniem beaconów wyświetla się profil danego stoiska. Oraz prezentacja możliwa do zapisania po potwierdzeniu. Jednym kliknięciem mogę ściągnąć prezentację, pobrać wizytówkę firmy lub zapisać na ich newsletter.

 2. Jan Antoni Czerski janAnt

  Na 3 wybranych stoiskach znajdują się "ukryte skarby". Jedyną szansą aby je odkryć to aktywne zwiedzanie targów. Stoisko uważamy za "odwiedzone" jeśli aplikacja stwierdzi, że użytkownik spędził przy nim min. 30 sekund. Działanie z wykorzystaniem beaconów do wew. lokalizacji.

 3. Marlena Staniszkis marlenka

  "Jedziemy razem na Wolves Dev" - aplikacja, za pomocą której mogę sprawdzić kto z mojego miasta jedzie na konferencję, nawiązać kontakt i współdzielić z nim podróż i rozpocząć networking jeszcze przed wydarzeniem już na pokładzie samolotu lub w pociągu!

 4. Hanna Janicka hannahWroc

  "Gamifikacja" procesu zwiedzania konferencji. Brzmi skomplikowanie, ale jest proste. Za odwiedzanie stanowiska dostajemy punkty które są zamieniane na nagrody potem. Fakt że odwiedzin stanowiska potwierdza się "meldunkiem" lub automatycznie wykrywane przez beacony. Cel: maksymalizacja ilości gości.

 5. Krzysztof Jaracki kaszalot

  System rekomendacyjny dla stanowisk. Użytkownik określa swoje zainteresowania oraz czas jaki chce przebywać na konferencji. Na ich podstawie aplikacja sugeruje "trasę zwiedzania". Użytkownik może oceniać każde stoisko pod kątem jak go zainteresował temat. Dane te weryfikują poprawność rekomendacji.

 6. Jarek Kowal Jarek

  Prosta zabawa: aplikacja losuje nam 3 stanowiska, które musimy odwiedzić albo 3 wykłady na których mogliby wziąć udział! To dla osób, które nie wiedzą co z sobą począć i chcą się zdać na szczęśliwy los :-)

 7. Tomasz Jankowski mzungu

  Fajne urozmaicenie imprez targowych to konkursy organizowane przy stanowiskach firm. Konkursy wiedzowe / "zręcznościowe" czy zwykłe loterie często przyciągają dużo osób do wystawcy. Proponuje, aby aplikacja zawierałaby katalog wszystkich konkursów, które są organizowane przy stanowiskach wystawców.

+48 (22) 21 39 057

Our website uses cookies in order to provide you with a better user experience. By using our website you agree to our Privacy Policy.