Java Hiring Challenge
by BNP Paribas

Challenge ends in

Before you start the test, check out our tutorial challenge

Java Hiring Challenge by BNP Paribas

Wybierz właściwą drogę do swojej kariery


Dołącz do nas!

Jesteśmy bankiem z silnymi korzeniami i bogatą historią. Doświadczenie ekspertów i determinacja do rozwoju w innowacjach zapewnia idealną przestrzeń do nauki dla osób, które wkraczają dopiero na swoją ścieżkę kariery. Jako bank zmieniającego się świata jesteśmy otwarci na nowe pomysły i niestandardowe rozwiązania, dlatego motywujemy naszych pracowników do generowania kreatywnych rozwiązań dla nowych potrzeb naszych klientów.Co nas jednoczy?

Dzielimy się doświadczeniem i stawiamy na otwartość w relacjach nie tylko na poziomie współpracowników, ale także w relacjach z przełożonymi. Cenimy współpracę oraz budowanie relacji, dbamy o przyjazny klimat pracy i udzielanie sobie wzajemnego wsparcia. Wiemy, że jeśli powierzamy komuś odpowiedzialne zadanie, pozwalamy mu „rozwinąć skrzydła”. Jesteśmy zawsze otwarci na konstruktywne uwagi innych i odważnie zgłaszamy swoje inicjatywy.Poznaj nasze cele

Stawiamy sobie ambitne i dalekosiężne cele. Nasz kurs rozwoju to silny, uniwersalny i zintegrowany bank, który dzięki odpowiedzialności społecznej wzbudza zaufanie klientów i pracowników. Dążymy do nowoczesnej bankowości i rozwoju innowacji, które spełnią oczekiwania klientów i sprostają wymaganiom zmieniającego się świata. Równolegle do tego gwarantujemy bezpieczeństwo, którego zapewnienie jest jest naszym obowiązkiem.