CodersCamp

CURRENT STATUS

Completed

OTHER CHALLENGES

Thanks to all Participants!

OTHER CHALLENGES

CodersCamp

O warsztatach

Dzięki informacjom zwrotnym, które otrzymywaliśmy z poprzedniej edycji CodersCamp, stworzyliśmy nową, ulepszoną wersję naszych warsztatów. Tym razem postanowiliśmy rozbić cały kurs na 35 unikalnych modułów, które uczestnicy będą mogli realizować przez 7 tygodni.


Ze względu na tegoroczną rekordową rekrutację - listopadowa edycja Campu odbędzie się w zamkniętej formie. W związku z tym jej jakość będzie mógł przetestować każdy nowy członek stowarzyszenia, który podejmie wyzwanie zostania początkującym full stack developerem w niewiele ponad 2 miesiące. Jeżeli należysz do tej grupy - poniżej znajdziesz najważniejsze szczegóły dotyczące najbliższego CodersCampu.

Jak będzie wyglądał Twój udział w campie?

W ramach kursu zostaniesz przydzielony do 5-osobowego zespołu. Wspólnie zakodujecie aż 5 projektów stron i aplikacji internetowych, z których każdy zostanie opublikowany w sieci i wstawiony na platformę ChallengeRocket. Dodatkowo otrzymasz od nas mentora, który będzie czuwał nad Twoimi postępami.  Pomoże Ci on z przejściem przez najtrudniejsze zagadnienia oraz będzie służył wsparciem podczas projektów tworzonych zespołowo.


W trakcie Campu zapoznanie się z teorią będzie należało wyłącznie do Ciebie. Aby Ci to ułatwić, do każdego modułu stworzyliśmy interaktywną listę zadań, na której zawsze odnajdziesz co najmniej dwa materiały teoretyczne. Znajdziesz też tam dwa zadania, które pozwolą Ci na wykorzystanie wiedzy w praktyce. Dodatkowo raz w tygodniu będziemy organizować spotkanie, na którym rozwiążesz quiz obejmujący materiał z całego tygodnia oraz rozpoczniesz projekt zespołowy wyznaczony na dany tydzień.

Współorganizator

Po raz kolejny warsztaty organizowane są we współpracy z ChallengeRocket w ramach serii EMEA Coders League 2018.

Harmonogram

Weź udział w warsztatach i zdobądź szansę na rozwój swoich umiejętności programistycznych!

5.11

17:30-18:30; 19:00
Spotkanie wprowadzające + integracja

13.11

17:30-20:00
HTML i CSS: test + rozpoczęcie projektów

21.11

17:30-20:00
Podstawy JavaScript: test + rozpoczęcie projektów

30.11

17:30-20:00
JavaScript na frontendzie: test + rozpoczęcie projektów

10.12

17:30-20:00
Node.js: test + rozpoczęcie projektów

20.12

17:30-20:00
React: test + rozpoczęcie projektów

07.01

17:30-20:00
Oficjalne zakończenie CodersCampu - wręczenie dyplomów i certyfikatów

Jak aplikować?

 1. Założ konto na ChallengeRocket.com
 2. W dniach 22-26.10 zarejestruj się na stronie ChallengeRocket.com klikając w przycisk "I want to participate".
 3. 5.11 przyjdź na pierwsze spotkanie

Partnerzy o nas

 • Przemysław Wolski, IT Recruiter, Divante.co

  • Warto wspierać inicjatywy kształtujące przyszłych developerów, szczególnie w sposób jaki to robi CodersCamp. Jako firma będąca od 10 lat na Wrocławskim rynku IT zauważamy, że wielu naszych pracowników nabywało kluczowe umiejętności samodzielnie lub w ramach programów nauczania różnych uczelni. Otwarty bootcamp, który mieliśmy okazję współtworzyć z CodersCrew udostępniał swoim uczestnikom możliwość zdobycia praktycznej wiedzy podczas zajęć i udziału w projektach nadzorowanych przez wyznaczonych mentorów. Uczestnicy zgłębiali wiedzę z zakresu HTML, CSS, Javascript i React, zapoznając się również z softwarem na co dzień używanym m.in. w Divante t.j. JIRA, Slack, Github. Nawiązując kontakt i współpracę z początkującymi developerami inwestujemy we wspólną przyszłość. Z perspektywy firmy pozyskujemy nowych i utalentowanych członków zespołów, którzy mogą rozwijać się pod naszymi skrzydłami. Z kolei dla początkujących developerów jest to szansa na rozpoczęcie kariery biorąc udział w najciekawszych projektach jednocześnie ucząc się od najlepszych.
 • Tomasz Florczak, CTO, ChallengeRocket

  • Jesteśmy otwarci i chętni na wspieranie różnego rodzaju inicjatyw studenckich, a tym bardziej tych, które dotyczą rozwoju umiejętności programistycznych. Dzięki CodersCamp wiele osób zdobyło praktyczną wiedzę w nowych językach programowania. Potwierdzeniem tego są aplikacje powstałe w trakcie hackathonu kończącego cały projekt. Podczas trwania CodersCampu kilku z jego uczestników odbyło rozmowy rekrutacyjne w siedzibie naszej firmy, co więcej - jeden z nich został zatrudniony w ChallengeRocket. Chcemy podkreślić, że CodersCamp był zorganizowany bardzo profesjonalnie i chętnie pomożemy we współpracy w jego kolejnych edycjach.
 • Bartosz Robaszewski, CEO, Look4App

  • CodersCamp to świetna oddolna inicjatywa - która cieszy tym bardziej, że dzisiejsi uczestnicy bootcampu już za kilka lat będą sprawdzonymi programistami, którzy nie bali się skoczyć na głęboką wodę i stanąć przed nowymi wyzwaniami. Bootcamp był zorganizowany na najwyższym poziomie. Cieszymy się, że razem z Look4App mogliśmy wesprzeć merytorycznie ten projekt i pomóc stworzyć solidne podstawy dla rozwoju nowych programistycznych talentów.

Mentorzy

 • Dominik Sławkowski

  Frontend Developer

 • Paweł Laskowicz

  koordynator projektu schroniak

 • Przemysław Rakowski

  lider obszaru frontend

 • Jakub Andrzejewski

  full stack developer

 • Dawid Strytyński

  Frontend Developer

 • Karolina Szura

  Frontend Developer

 • Dmitriy Yakovlev

  Frontend Developer

 • Marcin Woś

  Frontend Developer

 • Łukasz Białkowski

  Frontend Developer

 • Adam Oleszko

  Frontend Developer

Dlaczego warto zaaplikować?

 • 01 Powód

  Cotygodniowe sprawdzanie wiedzy w formie quizów

 • 02 Powód

  Dyplomy i certyfikaty

 • 03 Powód

  Zadania praktyczne

 • 04 Powód

  Interaktywna lista zadań i materiały do zdalnej nauki

 • 05 Powód

  Wspólne kodowanie i wsparcie mentora

 • 06 Powód

  Wykorzystanie narzędzi zewnętrznych (Jira, Slack, CodePen)

Gdzie i kiedy?

Where
Uniwersytet Ekonomiczny,
Komandorska 118/120, Wrocław,
Poland

Organizatorzy i Partnerzy

Join the partners of the competition

Contact us

Organizator

 • CodersCrew

Współorganizator

 • ChallengeRocket
 • Emea

Hackathon - jak było

Hackathon stanowił zwieńczenie pierwszej edycji CodersCampu - 6-tygodniowego kursu programowania webowego organizowanego przez Stowarzyszenie CodersCrew we Wrocławiu. Podczas trwającego prawie całą dobę wydarzenia uczestnicy wykorzystywali umiejętności nabyte w trakcie kursu i zespołowo tworzyli innowacyjną aplikację w dziedzinie edukacji.

Współorganizatorem hackathonu była firma RST.

Skontaktuj się z nami!

Masz pytania dotyczące warsztatów? Skontaktuj się z nami!

katsiaryna@challengerocket.com