ChallengeRocket

Hacknarök

CURRENT STATUS

Completed

OTHER CHALLENGES

Thanks to all Participants!

OTHER CHALLENGES

Hacknarök

O konkursie

Niegdyś Ragnarök - ostateczna bitwa bogów z olbrzymami, po której miał wyłonić się nowy, wspaniały świat. Obecnie Hacknarök - nieziemska bitwa programistów z czasem, której celem jest stworzenie pięknej, nowej aplikacji.

Opis wydarzenia

24-godzinny hackathon inspirowany mitologią nordycką organizowany przez EESTEC AGH Kraków. Uczestnicy tego wydarzenia w maksymalnie 4 osobowych zespołach mają za zadanie stworzyć oryginalne rozwiązanie do postawionego przed nimi problemu. Mają szansę, by wykazać się umiejętnością programowania oraz znajomością wielu różnych technologii i tym samym zostać zauważonym przez przedstawicieli firm z branży IT.

Temat

Trzej nordyccy bogowie zeszli do naszego świata, aby prosić nas o pomoc w trzech różnych kategoriach: nauka, zdrowie, rozrywka.


ODYN - NAUKA
Bitwę wygrywa się nie tylko siłą ramion, ale także siłą umysłu. Wiesz jak w przystępny sposób przekazać wiedzę młodszym pokoleniom? Opanowałeś organizację czasu do perfekcji? Wiesz jak nie stracić motywacji? Odkryłeś jak usprawnić pracę naukowców? A może znalazłeś sposób, który pozwoli ograniczyć ilość spożywanych energetyków podczas sesji? Jeśli czujesz, że Twój pomysł zrewolucjonizuje świat nauki, stań u boku Odyna - boga wiedzy i mądrości!


THOR - ZDROWIE
Wycieńczenie, obrażenia i problemy ze zdrowiem - nie sposób ich uniknąć podczas walki. Jesteś świadom ograniczeń ludzkiego organizmu? A może wierzysz, że istnieją one tylko w naszej głowie? Znalazłeś metodę na prowadzenie zdrowego trybu życia? Nie lubisz stać w szpitalnych kolejkach, a potrafisz usprawnić system rejestracji do specjalistów? Jeśli podejrzewasz, że Twój pomysł zapewni nam pokłady energii i długowieczność, zasil szeregi Thora - boga sił witalnych!


BRAGI - ROZRYWKA
Po wygranej bitwie przychodzi czas na świętowanie zwycięstwa. Masz pomysł jak rozerwać wikinga? Umiesz się dobrze bawić i wiesz jak zabawić innych? Jesteś mistrzem VR i
GameDev nie jest Ci obcy? Znalazłeś receptę na wywołanie salw śmiechu? A może planujesz nadać nowy kierunek sieciom społecznościowym? Jeśli czujesz, że Twój pomysł pokaże nam nowy wymiar rozrywki, udziel wsparcia Bragiemu - bogowi poezji i elokwencji!

Detale organizacyjne

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, wymagany status studenta krakowskiej uczelni. Przyjmowanie zgłoszeń rozpoczyna się 1 lutego 2018. Liczba miejsc ograniczona, więc nie
wahaj się zaaplikować - to Ty możesz być jednym z wybranych!

Informacje dodatkowe

Aby poznać szczegóły związane z wydarzeniem, naciśnij przycisk 'Biorę udział', następnie 'Zobacz szczegóły'. Więcej na temat organizacji hackathonów znajdziesz w zakładce hackathon.

Gdzie i kiedy

Gdzie
Krakowski Park Technologiczny Kraków,
Poland
Kiedy
10-11.03.2018