ChallengeRocket

Wrocławski Hackathon AI

CURRENT STATUS

Completed

OTHER CHALLENGES

Thanks to all Participants!

OTHER CHALLENGES

Wrocławski Hackathon AI

O konkursie

Jesteś programistą pasjonującym się zagadnieniem sztucznej inteligencji (ang. Artificial Intelligence)? A może dopiero zaczynasz swoją przygodę z programowaniem i chciałbyś dowiedzieć się więcej o AI oraz poznać osoby o podobnych zainteresowaniach? Jeżeli Twoja odpowiedź brzmi ‘tak’, spotkajmy się 15 października we Wrocławiu na pierwszym w Polsce Hackathonie AI. Hackathon organizowany jest przez platformę ChallengeRocket.com w ramach EMEA Coders League, we współpracy z Kodplusplus.com – liderem szkół programowania w Polsce.


Gdzie: Rynek, Przejście Garncarskie 2, Wrocław
Kiedy: Sobota, 15 października, czas trwania 10:15-15:00.Plan wydarzenia:


1. Minikonkurs
Przez 2 godziny będziemy tworzyć podstawowe boty AI, grając w proste gry oparte na dylemacie więźnia. Programujemy głównie dla zabawy i treningu, jednak na twórców najlepszych botów czekają ciekawe nagrody!

Więcej o Dylemacie więźnia znajdziesz tutaj.

Jesteś dopiero początkującym programistą? Nigdy wcześniej nie miałeś styczności z AI? Nic nie szkodzi! Jeżeli masz ciekawy i kreatywny pomysł na strategię gry, przyjdź i spróbuj swoich sił w pierwszym w Polsce Hackathonie AI!


2. Debata oksfordzka
„AI może oznaczać koniec ludzkości” - to słynne słowa Stephena Hawkinga.Ten znany na całym świecie astrofizyk twierdzi, że rozwój sztucznej inteligencji może się wiązać z końcem rodzaju ludzkiego. Zgadzasz się z jego tezą?

Czy ludzie mogą stracić kontrolę nad sztuczną inteligencją? Czy uważasz, że inteligencja maszyn jest w stanie przekroczyć ograniczenia inteligencji biologicznej, i czy to może oznaczać zagładę ludzkości? Czy HAL 9000 z „2001: Odyseja kosmiczna” jest tylko wymysłem science-fiction, czy może jest to realistyczny scenariusz warty rozważenia? Jesteśmy bardzo ciekawi Twojej opinii.

Weź udział w naszej debacie, w sobotę 15 października i powiedz nam co o tym sądzisz! Więcej na temat debaty oksfordzkiej dowiesz się tutaj.


Koszty udziału:
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale liczba miejsc jest ograniczona. Dlaczego za darmo? Gdzie jest haczyk? Nie ma żadnego haczyka. Wystarczy nam Twoje pozytywne nastawienie!

Wszystkie prawa autorskie do projektów pozostają Twoją własnością. Staramy się również zainteresować wydarzeniem Sponsorów, którzy chcą dotrzeć do utalentowanych programistów. Ale bez obaw, agresywna rekrutacja podczas wydarzenia nie wchodzi w grę!


Szczegóły dotyczące wydarzenia:
Liczba miejsc jest ograniczona. Jeśli zgłosi się więcej osób, decydująca będzie kolejność zgłoszeń. Wszyscy uczestnicy powinni przynieść ze sobą sprzęt niezbędny do pracy. Organizatorzy zapewniają dostęp do darmowego wifi, kawę oraz przekąski  :-)


Gwarantujemy dobrą zabawę i czas spędzony w doborowym towarzystwie!


Dodatkowe pytania? Napisz na office@challengerocket.com wpisując w tytule „EMEA Coders League - Wrocław”. Pytaj, nie gryziemy :-)

Harmonogram

Wysłuchaj wystąpień ekspertów, weź udział w debacie, stwórz niepowtarzalny projekt i wygraj cenne nagrody!

Sobota, 22 Października

16:00
Rejestracja gości
16:15
Oficjalne rozpoczęcie. Krótka prezentacja otwierająca i wytłumaczenie szczegółowych zasad konkursu.
16:25
Rozpoczynamy tworzenie botów. W tym czasie uczestnicy mogą również podjąć decyzję, czy chcą programować bota samodzielnie czy też dołączyć do którejś z istniejących drużyn.
17:40
Krótkie prelekcje gości oraz prezentacja ligii EMEA Coders League Po prezentacji będzie można zadawać pytania.
18:00
Debata oksfordzka. W czasie trwania debaty, w zależności od preferencji część uczestników może kontynuować programowanie botów!
18:20
Kontynuujemy programowanie botów
19:15
Ostatnie chwile aby ulepszyć swój algorytm. Za chwilę rozpoczniemy grę botów. Boty będą grały ze sobą w systemie turniejowym.
20:00
Ogłoszenie zwycięzców! Dla zainteresowanych networking i wspólne wyjście na piwo :)

Szczegóły harmonogramu mogą ulec zmianie.

Gdzie i kiedy

Gdzie
Klub Proza,
Przejście Garncarskie 2, Wrocław,
Poland
Kiedy
Sobota, 22 października
Czas trwania
16:00-20:00

Partnerzy i sponsorzy

Join the partners of the competition

Contact us

Partnerzy

  • SALESmanago
  • Iq.pl

Patronat Medialny

  • Dziennik InternautĂłw
  • Spotkania IT
  • Kariera plus
  • StartUp Poland

Sponsorzy

  • Kod plus plus

O EMEA CODERS LEAGUE

Najlepsze hackathony na świecie!Skontaktuj się z nami!

W przypadku dodatkowych pytań, zachęcamy do kontaktu.

kamila@challengerocket.com +48 790 226 434