BEST Hacking League

Current status
Completed Other challenges

  • Location Warszawa, Polska
  • Duration 27.05.17-28.05.17
  • Prize pool INNE

Challenge outline

Wstęp

BEST Hacking League to dwudniowe wydarzenie, które powstało z myślą o studentach, chcących sprawdzić swoją wiedzę oraz umiejętności w zakresie programowania. Jego druga edycja odbędzie się 27-28 maja.


Główną częścią eventu jest hackathon, 24-godzinny konkurs programowania, który jest niepowtarzalną okazja, aby uczestnicy wykorzystując swoją pasję i testując własne pomysły, w niestandardowy sposób stworzyli innowacyjną aplikację.


Dodatkowo, podczas hackathonu odbywać się będą warsztaty oraz maratony programistyczne, na których studenci będą mieli okazję nie tylko poszerzyć swoją wiedzę, ale także praktycznie ją wykorzystać.


Zwieńczeniem wydarzenia będzie konferencja podsumowująca prace uczestników oraz wystąpienie zaproszonych gości na temat wybranego zagadnienia z obszaru IT.

Informacje dodatkowe

Aby poznać szczegóły związane z wydarzeniem naciśnij button 'Biorę udział', następnie 'Zobacz szczegóły'. Więcej na temat organizacji hackathonów znajdziesz w zakładce hackathon.

Where and when?

Check out the event's date and venue

  • Where Warszawa
  • When 27-28 Maj, 2017

+48 (22) 21 39 057

Our website uses cookies in order to provide you with a better user experience. By using our website you agree to our Privacy Policy.