Koderek

CURRENT STATUS

Completed

OTHER CHALLENGES

Thanks to all Participants!

O konkursie

Wprowadzenie

Głównymi celami wydarzenia jest promocja informatyki wśród uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum, twórcze stworzenie narzędzi usprawniających funkcjonowanie szkoły oraz pokazanie przez specjalistów z różnych dziedzin, w jaki sposób informatyka przydaje się w ich pracy, jakim może być pasjonującym zajęciem i dobrą zabawą.

Uczestnicy

W ramach hackathonu mogą wystartować maksymalnie pięcioosobowe zespoły. W szczególności zachęcamy do udziału w kodowaniu uczniów i nauczycieli!


Ich zadaniem będzie stworzenie najlepszej aplikacji dla szkoły. Może to być system zapisów na zajęcia dodatkowe, miejsce do wymiany ciekawych artykułów dla uczniów lub cokolwiek tylko zespół uzna za stosowne.


Każda aplikacja zostanie oceniona w czterech kategoriach: rozwiązanie problemu, user experience, projekt graficzny i potencjał techniczny.

Nagrody

Uczestnikom hackathonu gwarantujemy miejsce do programowania, wyżywienie, strefę relaksu, a zwycięzcy dodatkowo otrzymają ciekawe nagrody oraz możliwość, aby ich dzieło zostało wykorzystane w szkole.


Nagrody (dla każdego członka zespołu):


I miejsce:  • Zegarek sportowy Polar


II miejsce:


  • dron


III miejsce:


  • Raspberry Pi


Dodatkowo: wejściówki na wydarzenie 4Developers, książki oraz inne atrakcyjne gadżety!

Informacje dodatkowe

For more details click the button 'I want to participate', then 'Show details'. Find out more about hackathons in our hackathon section.

Gdzie i kiedy

Gdzie
Zespół Szkół Podstawowej Nr 10 i Gimnazjum Nr 27
Ostrobramska 72 Warszawa,
Poland
Kiedy
7 października, 2017