ChallengeRocket

BAIT Hackathon

CURRENT STATUS

Completed

OTHER CHALLENGES

Thanks to all Participants!

OTHER CHALLENGES

BAIT Hackathon

O konkursie

"BAIT", czyli BEST Automatics & IT Festival, to projekt organizowany już po raz ósmy przez Stowarzyszenie Studentów BEST AGH Kraków.

Opis wydarzenia

Umożliwia on pasjonatom szeroko pojętego programowania i nowoczesnych technologii rozwinięcie swoich umiejętności w dziedzinach informatyki, robotyki i elektroniki oraz wzięcie udziału w wielu atrakcyjnych konkursach, w których zostanie sprawdzona ich pomysłowość, umiejętności techniczne oraz zdolność do rozwiązywania problemów natury inżynierskiej. Wszystko to w atmosferze współzawodnictwa i dobrej zabawy.

Pośpiesz się!

Już 25 listopada rusza ostatnia część projektu BEST Automatics & IT Festival. Jest to 24-godzinny maraton programowania, w trakcie którego uczestnicy mają za zadanie stworzyć prototyp rozwiązania technologicznego oraz opracować plan biznesowy i pomysł na dalszy rozwój.  Aby wystartować wystarczy zebrać maksymalnie 4-osobową drużynę lub zapisać się indywidualnie - na miejscu organizatorzy znajdą dla Ciebie resztę ekipy.


Zapisy trwają do 19 listopada, nie przegap szansy i podejmij wyzwanie!

Informacje dodatkowe

Aby poznać szczegóły związane z wydarzeniem, naciśnij przycisk 'Biorę udział', następnie 'Zobacz szczegóły'. Więcej na temat organizacji hackathonów znajdziesz w zakładce hackathon.

Gdzie i kiedy

Gdzie
Kraków, Poland
Kiedy
25-26.11.2017