bankITup - "Bank 2030"

CURRENT STATUS

Completed

SEE RESULTS

Thanks to all Participants!

bankITup - "Bank 2030"

FAQ

Czym jest hackathon?

Hackathon to wydarzenie najczęściej odbywające się w bardzo krótkim czasie, na przykład na przestrzeni dnia lub weekendu. Jego celem jest rozwiązanie określonego w dniu rozpoczęcia problemu, co pozwala w sprawiedliwy sposób wykazać się uczestnikom swoimi umiejętnościami, biorąc pod uwagę wyłącznie pracę wykonaną w trakcie wydarzenia. Uczestnicy spędzają ten czas programując, współpracując, pijąc kawę i budując nowe znajomości ze sobą oraz firmami obecnymi na miejscu.

Kto jest organizatorem konkursu?

Organizatorem konkursu jest Bank Zachodni WBK we współpracy z platformą ChallengeRocket.com.

Kto może wziąć udział w konkursie?

Udział w konkursie mogą wziąć osoby indywidualn oraz zespoły składające się z minimalnie 3 i maksymalnie 5 osób. Udział w hackathonie mogą wziąć również pracownicy Organizatora, jednak ich projekty oceniane będą w osobnej kategorii, w której została przewidziana osobna nagroda.

Gdzie i kiedy odbędzie się hackathon?

Hackathon bankITup rozpocznie się 20 maja 2017 o godz. 10:00 w Strefie Kultury Studenckiej PWr (ul. Hoene-Wrońskiego 10, Wrocław).

Co ze sobą przynieść?

Niezbędny sprzęt (laptop, ładowarkę) i inne rzeczy które mogą ci się przydać przy tworzeniu projektu, a także dokument ze zdjęciem potwierdzający tożsamość oraz dużo energii i pozytywne nastawienie! My zajmiemy się resztą - zapewniamy posiłki oraz napoje.

Mam już napisaną część aplikacji, czy mogę z nią zglosić się do konkursu?

Jeśli masz juz gotowy projekt, nad którym chciałbyć kontynuować pracę w ramach konkursu, zgłoś to Organizatorom. Takie projekty będą oceniane pod kątem nowych funkcjonalności/modułów, które powstały w trakcie trwania hackathonu. Przed wydarzeniem możesz przygotować warstwę graficzną i biblioteki. Nie masz pomysłu na aplikację? Pomoc naszych Mentorów i wnioski z debaty poprzedzającej hackathon, pomogą Ci w wymyśleniu lub weryfikacji Twojego pomysłu.

Jak mogę się zarejestrować?

Zarejestruj się używając formularza znajdującego się na stronie challengerocket.com/pl/bankitup – klikając button „Chcę wziąć udział”. Wszyscy członkowie zespołu muszą zarejestrować się indywidualnie za pomocą formularza rejestracyjnego.

Czy udział w wydarzeniu jest płatny?

Nie, udział w wydarzeniu jest bezpłatny i dobrowolny.

Co jeśli nie mam zespołu?

Nie jesteś jedyny! Po prostu przyjdź wcześniej żeby mieć chwilę na rozmowę z uczestnikami. Wiele z zespołów potrzebuje dodatkowych rąk do pracy i z chęcią przyjmie Cię do swojej drużyny.

Z jakiego oprogramowania można korzystać podczas hackathonu?

W trakcie wydarzenia można korzystać z każdego posiadanego i/lub dostępnego oprogramowania w zakresie jego licencji.

Co jest nagrodą główną w konkursie?

Łączna pula nagród w konkursie wynosi 26 000 zł. Autorzy zwycięskiego projektu (1 miejsce) otrzymają nagrodę w wysokości 5000 zł. Organizator przewidział również nagrodę dla zwycięskiej drużyny bankowej w wysokości 5000 zł.

Co jeśli nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie?

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt na office@challengerocket.com, w tytule maila wpisując "bankITup".