bankITup - Dane rządzą!

CURRENT STATUS

Completed

SEE RESULTS

Thanks to all Participants!

bankITup - Dane rządzą!

FAQ

Czym jest hackathon?

Hackathon to wydarzenie najczęściej odbywające się w bardzo krótkim czasie, na przykład na przestrzeni dnia lub weekendu. Jego celem jest rozwiązanie określonego w dniu rozpoczęcia problemu, co pozwala w sprawiedliwy sposób wykazać się uczestnikom swoimi umiejętnościami, biorąc pod uwagę wyłącznie pracę wykonaną w trakcie wydarzenia. Uczestnicy spędzają ten czas programując, współpracując, pijąc kawę i budując nowe znajomości ze sobą oraz firmami obecnymi na miejscu.

Kto jest organizatorem konkursu?

Organizatorem konkursu jest Bank Zachodni WBK we współpracy z platformą ChallengeRocket.com.

Kto może wziąć udział w konkursie?

Udział w konkursie mogą wziąć osoby indywidualne oraz zespoły składające się z minimalnie 2 i maksymalnie 5 osób.

Gdzie i kiedy odbędzie się hackathon?

Hackathon bankITup - Dane rządzą! rozpocznie się 14 kwietnia 2018 o godz. 14:00 w Strefie Kultury Studenckiej PWr (ul. Hoene-Wrońskiego 10, Wrocław).

Co ze sobą przynieść?

Niezbędny sprzęt (laptop, ładowarkę) i inne rzeczy które mogą ci się przydać przy tworzeniu projektu, a także dokument ze zdjęciem potwierdzający tożsamość oraz dużo energii i pozytywne nastawienie! My zajmiemy się resztą - zapewniamy posiłki oraz napoje.

Mam już napisaną część aplikacji, czy mogę z nią zglosić się do konkursu?

Jeśli masz już gotowy projekt, nad którym chciałbyś kontynuować pracę w ramach konkursu, zgłoś to Organizatorom. Takie projekty będą oceniane pod kątem nowych funkcjonalności/modułów, które powstały w trakcie trwania Hackathonu. Przed wydarzeniem możesz przygotować warstwę graficzną i biblioteki. Nie masz pomysłu na aplikację? Pomoc naszych Mentorów i wnioski z debaty poprzedzającej hackathon, pomogą Ci w wymyśleniu lub weryfikacji Twojego pomysłu.

Jak mogę się zarejestrować?

Zarejestruj się używając formularza znajdującego się na stronie challengerocket.com/pl/bankitup2018 – klikając przycisk „Chcę wziąć udział”. Wszyscy członkowie zespołu muszą zarejestrować się indywidualnie za pomocą formularza rejestracyjnego.

Do kiedy mogę się zarejestrować?

Rejestracja trwa do 8 kwietnia 2018 do godz. 23:59.

Czy udział w wydarzeniu jest płatny?

Nie, udział w wydarzeniu jest bezpłatny i dobrowolny.

Co jeśli nie mam zespołu?

Nie jesteś jedyny! Po prostu przyjdź wcześniej żeby mieć chwilę na rozmowę z uczestnikami. Wiele Zespołów potrzebuje dodatkowych rąk do pracy i z chęcią przyjmie Cię do swojej drużyny.

Z jakiego oprogramowania można korzystać podczas hackathonu?

W trakcie wydarzenia można korzystać z każdego posiadanego i/lub dostępnego oprogramowania w zakresie jego licencji.

Co jest nagrodą główną w konkursie?

Łączna pula nagród w konkursie wynosi 43.000 zł. Autorzy zwycięskiego projektu otrzymają nagrodę w wysokości 25.000 zł oraz możliwość nawiązania współpracy z BZ WBK!

Co jeśli nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie?

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt na kamila@challengerocket.com, w tytule maila wpisując "bankITup 2018".