Campus App Challenge

Current status
Completed Other challenges

 • Location Warszawa, Polska
 • Duration 13.01.18-14.01.18
 • Prize pool WKRÓTCE

Challenge outline

Jesteś studentem i interesujesz się aplikacjami mobilnymi, a do tego doskonale wiesz, jaka apka sprawdzi się na kampusie? Programujesz na iOS lub Android? Projektujesz grafiki, a może idealnie czujesz się w zarządzaniu projektami? Weź udział w Campus App Challenge w dniach 13-14.01. i stwórz razem ze swoją drużyną aplikację mobilną opartą o system indoor location, która odmieni  akademicką codzienność.

Opis wydarzenia

Campus App Challenge to 24-godzinny hackathon dla studentów z całej Polski, promujący ideę praktycznego wykorzystania technologii indoor location na uczelniach. Wydarzenie jest realizowane  przez firmy Indoorway oraz Daftcode we współpracy z Wydziałem Matematyki i Nauk Informacyjnych, Politechniki Warszawskiej i WRS MiNI, przy patronacie strategicznym miasta stołecznego Warszawa. W wydarzeniu może wziąć udział każdy, kto ma pomysł na innowacyjną aplikację dla rodzimych uniwersytetów, akademii i politechnik, a w dniu hackathonu nie ukończył 26. roku życia. Celem Campus App Challenge jest stworzenie aplikacji mobilnej opartej o system indoor location, która usprawni akademicką codzienność.

Chcesz przyłączyć się do wyzwania?

Zbierz 3-5 osobowy zespół i zgłoś Waszą chęć udziału poprzez wypełnienie formularza. Chcesz zapisać się na Hackathon indywidualnie? Nie ma problemu! Możesz dołączyć do jednego z już istniejących zespołów lub stworzyć nową drużynę z pozostałymi uczestnikami.

Skład drużyny

 • iOS lub Android Developer
  (obowiązkowy udział)

To w Twoje ręce powierzamy zadanie stworzenia aplikacji mobilnej. W każdym zespole musi być przynajmniej 3 programistów, kodujących w tym samym języku.

 • UX/UI Designer
  (opcjonalny udział)

Czym byłaby aplikacja bez odpowiedniego wyglądu i przemyślanych funkcji? Do zespołu może dołączyć 1 grafik, który podejmie się tego wyzwania.

 • Business Associate
  (opcjonalny udział)

Zapraszamy również osoby zainteresowane zarządzaniem projektami IT. W każdym zespole może być jedna osoba, która pomoże ustrukturyzować pomysły i pracę zespołu.

Nagrody

W Campus App Challenge przewidziano ciekawe nagrody dla trzech zwycięskich drużyn(każdego członka zespołu):

I miejsce - Wspólny rozwój wypracowanego pomysłu z grupą Indoorway & Daftcode, PS4!

II miejsce - Razer Nabu Watch

III miejsce - Opaski Razer Nabu

Zgłoszenia przyjmujemy do 7.01.2018r.

Informacje dodatkowe

Aby poznać szczegóły związane z wydarzeniem, naciśnij przycisk 'Biorę udział', następnie 'Zobacz szczegóły'. Więcej na temat organizacji hackathonów znajdziesz w zakładce hackathon.

 

Where and when?

Check out the event's date and venue

 • Where Warszawa
 • When 13-14.01.2018

+48 (22) 21 39 057

Our website uses cookies in order to provide you with a better user experience. By using our website you agree to our Privacy Policy.