Ben 10 Omnicode
Hackathon

CURRENT STATUS

Completed

Find out about all the necessary details & register there!

  • LOCATION Warszawa
  • PRIZE POOL Roboty + sekretne nagrody
  • DATE Oct 12, 2019 11:00 - 14:45 UTC

Ben 10 Omnicode Hackathon

FAQ

Kto może wziąć udział w konkursie?

W wyzwaniu mogą wziąć udział dzieci w wieku 7 lat lub mniej lub 8-12 lat, za zgodą opiekuna.

Jak długo trwa konkurs?

Do pierwszego etapu (gry online) można przystąpić między 1 a 31 sierpnia 2019. Hackathon na żywo dla 10 graczy z najwyższym wynikiem z pierwszego etapu odbędzie się 12 października 2019.

Jakie są nagrody?

Zwycięzcy pierwszego etapu (gry online) wygrają zaproszenia na hackathon na żywo w Warszawie, natomiast na wszystkich Uczestników tego wydarzenia czekają sekretne nagrody oraz roboty do samodzielnego zaprogramowania dla najlepszych młodych programistów!

Ile razy można przystąpić do gry?

Do gry można przystąpić maksymalnie 5 razy w różnych sesjach gry, przy użyciu różnych przeglądarek i/lub urządzeń.

Czy można poprawić swój wynik w grze?

Tak, aby poprawić swój wynik, należy grać w tej samej przeglądarce i na tym samym urządzeniu (wynik jest aktualizowany automatycznie). Wyczyszczenie historii przeglądarki może spowodować usunięcie bieżącej sesji gry. Jeśli zdarzy się to po zgłoszeniu się do konkursu, nie będzie można poprawić wyniku ostatniego zgłoszenia. Aby poprawić wynik nowej sesji, należy jeszcze raz zgłosić się do konkursu i ponownie rozegrać grę. Pod uwagę brane będzie wyłącznie zgłoszenie o najwyższym wyniku.

Czy w konkursie mogą brać udział również rodzeństwo/przyjaciele dziecka?

Tak, jeśli w konkursie chcą wziąć udział przyjaciele lub rodzeństwo, każda osoba musi korzystać z innej przeglądarki i/lub urządzenia. 

Kto zostanie zaproszony na wydarzenie na żywo?

Do udziału w hackathonie na żywo zostanie zaproszonych 10 dzieci, które zdobędą najwyższy wynik w grze (po 5 z każdej kategorii wiekowej 7 lub mniej lat lub 8-12 lat) wraz z opiekunami.

Kiedy i gdzie odbędzie się hackathon na żywo?

Ben 10 Omnicode Hackathon odbędzie się 12 października 2019 (sobota) w Centrum Handlowym Blue City (Al. Jerozolimskie 179, Warszawa).

Kto może być obecny z dzieckiem podczas wydarzenia?

Każde dziecko obecne na wydarzeniu może zabrać ze sobą do trzech gości (jeden z nich musi być opiekunem).

Czy podczas hackathonu dziecko musi mieć ze sobą swój komputer?

Nie, podczas hackathonu każde dziecko będzie mieć zapewniony odpowiednio przystosowany komputer z dostępem do Internetu i wszelkie inne niezbędne narzędzia.