Hackathon Rzeszów

CURRENT STATUS

Completed

OTHER CHALLENGES

Thanks to all Participants!

OTHER CHALLENGES

Hackathon Rzeszów

O Hackathon Rzeszów

Rzeszowski hackathon powraca. To już czwarta odsłona tego wydarzenia na podkarpaciu. 29 marca Podkarpacki Park Naukowo Technologiczny przywita utalentowanych programistów i deweloperów z całej Polski. Ich praca będzie polegać na stworzeniu niebanalnych prototypów w przeciągu 24 godzin.W tym roku uczestnicy mogą wykazać się w jednej z trzech kategorii: internet rzeczy, branża biznesowa oraz gry. Korzyści z uczestnictwa w takim wydarzeniu jest wiele, m.in. szansa na sprawdzenie swoich umiejętności programistycznych, kontakt z inspirującymi ludźmi oraz możliwość zdobycia kluczowego doświadczenia.


Możemy szukać właśnie Ciebie!

Jeśli:

  • Urodziłeś się z talentem do kodowania lub dopiero zacząłeś przygodę z programowaniem,
  • Lubisz tworzyć nowe projekty i śledzić ich rozwój,
  • Twoja głowa jest pełna pomysłów,
  • Lubisz podejmować wyzwania,
  • Dobrze odnajdujesz się w pracy zespołowej,
  • Chcesz poznać nowych, ciekawych ludzi, doskonale trafiłeś. Poszukujemy osób takich jak Ty!


Czysta radość tworzenia

Hackathon to prawdziwa gratka dla największych fanów i entuzjastów programowania. Celem rozgrywki jest przekształcanie pomysłów w funkcjonujące prototypy i produkty. Powstałe projekty mają mieć praktyczne zastosowanie, a stworzone rozwiązania nieść potencjał dla przyszłych użytkowników.


Święto programowania to kreatywna przestrzeń dla prawdziwych miłośników tworzenia, którzy z pasją podchodzą do programowania i chcą się wykazać swoją wiedzą oraz umiejętnościami. Uczestnicy, oprócz możliwości poszerzania swojej wiedzy i umiejętności, mają szansę spotkać swoich przyszłych pracodawców. W poprzednich edycjach ponad 100 studentów zdobyło stałe miejsce zatrudnienia.


Przyjdź, poznaj kreatywne, otwarte osoby i daj się wciągnąć w niesamowitą atmosferę tego eventu. Z niecierpliwością czekamy na Twoje projekty i pomysły.


Jak przygotować się do wydarzenia?

Wszystko zaczyna się od pomysłu w głowie. Następnie przychodzi jego realizacja w zespole, na którą będziesz miał 24 godziny. W przerwie można przegryźć pizzę i ruszać dalej. Każdy daje z siebie 100%. Każdy tutaj przyszedł, bo chce stworzyć coś unikatowego.


W ciągu tej doby, przy litrach wypitej kawy i zimnych napoi, zespoły programistów podejmują wyzwanie, jakim jest stworzenie unikatowego i ponadczasowego projektu z obszaru programowania. Atmosfera, która panuje podczas tego wydarzenia jest nie do pisania: adrenalina, duch walki, ekscytacja, entuzjazm i szybko uciekający czas.


Na uczestników czekają nagrody pieniężne jak i rzeczowe. W poprzedniej edycji zwycięski zespół otrzymał bon o wartości miliona złotych na realizację swojego projektu.


Hackathon zmienia naszą rzeczywistość

Poprzednie edycje wyłoniły projekty, które funkcjonują do dziś. Z każdym rokiem poprzeczka jest stawiania coraz wyżej. Nie zatrzymujemy się i działamy dalej. Czekamy na kolejne talenty i już teraz zapraszamy do zapisów na naszej oficjalnej stronie hackathonu. 


Wydarzenie jest bezpłatne. Widzimy się w marcu!

Gdzie i kiedy?

Gdzie?
Podkarpacki Park Naukowo-Technologiczny Aeropolis
Jasionka 954, 36-002 Jasionka
Poland
Kiedy?
29 - 30 marca, 2019
Czas trwania
24 godziny

Organizatorzy i Partnerzy

Join the partners of the competition

Contact us