Infoloty Challenge

CURRENT STATUS

Ogłoszenie zwycięzców

SEE RESULTS

Głosuj na najlepsze zdjęcie!

Infoloty Challenge

FAQ

Co to jest konkurs online?

Infoloty Challenge to konkurs online polegający na samodzielnym przesłaniu projektu (zdjęcia) i nadesłaniu go organizatorom w wyznaczonym terminie. Taka forma konkursu pozwala na udział szerszego grona osób – odległość i kwestie logistyczne nie są ograniczeniem.

Na czym polega konkurs?

Konkurs Infoloty Challenge polega na przesłaniu pod adres www.infoloty.challengerocket.com zdjęcia przedstawiającego walizkę podróżną. Zdjęcie ma kojarzyć się z ideą Smart Podróżowania.

Kto jest organizatorem konkursu?

Organizatorem konkursu jest portal Infoloty.

Kto może wziąć udział w konkursie?

Udział w konkursie może wziąć każda osoba powyżej 16. roku życia.

Gdzie powinienem/powinnam dodać zdjęcie konkursowe?

Prześlij na platformę ChallengeRocket zdjęcie swojej #smart walizki. Zdjęcie dodaj również na swoim Facebooku i Instagramie, oznaczając je hashtagami #Infoloty #ChallengeRocket #InfolotyChallenge. W arkuszu aplikacyjnym umieść linki do swoich postów oraz screeny swoich publikacji.

Czy udział w konkursie jest płatny?

Nie, udział w konkursie jest bezpłatny i dobrowolny.

Ile zgłoszeń może wysłać 1 uczestnik?

Uczestnik może wysłać 1 zgłoszenie.

Co jest nagrodą w konkursie?

Do wygrania są bilety na podróż do wybranego miejsca w Europie.

Kto wyłoni zwycięskie zdjęcia?

W jury konkursu zasiadają jedni z najpopularniejszych blogerów polskich z branży turystycznej i lifestyle. To autorzy takich blogów i vlogów, jak: Gdzie Wyjechać, CroLove, Sama Przez Świat, Bite of Iceland, Ucieczka do Raju, Miniomki czy Gdzie Bądź.

Jakie są kryteria wyboru wygranych zdjęć?

Wygrane prace (zdjęcia) będą wybrane na podstawie takich kryteriów oceny jak Kreatywność, Innowacyjność, Estetyka i Adekwatność do tematyki konkursu.

Co jeśli nie znalazłem/znalazłam odpowiedzi na moje pytanie?

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt na iwona@challengerocket.com, w tytule maila wpisując "Infoloty Challenge".

Czy Nagroda Publiczności ma wpływ na wybór influencerów?

Nie, Nagroda Publiczności przyznawana jest na podstawie liczby zebranych głosów oddanych na zdjęcia przez internautów. Decyzje influencerów są obiektywne i nie ma na nich wpływ decyzja publiczności.