Kojarzysz słynne aplikacje takie jak Spontime czy też polskiego Tindera dla imprez - Spontap? Chciałbyś dowiedzieć się jak osiągnąć sukces na miarę Ubera, Brand24? Przyjdź i posłuchaj słynnego założyciela Electronic Arts – Jeffa Burtona, który opowie o swoich pierwszych krokach w Dolinie Krzemowej, a następnie weź udział w całonocnym hackathonie!
Obawiasz się, że brakuje Ci kompetencji lub nie masz pomysłu na aplikację? Pomoc naszych mentorów i wnioski z debaty poprzedzającej hackathon powinny Ci pomóc w wymyśleniu lub weryfikacji Twojego pomysłu. Najlepszy zespół zostanie zaproszony do programu akceleracyjnego, w trakcie którego doszlifujesz swój model biznesowy!
Zapraszamy: programistów, grafików, osoby zainteresowane nowymi technologiami oraz wszystkich tych, którzy chcą się nauczyć programować!
Kategorie konkursowe
HackArt
Chcesz wpłynąć na codzienne życie każdego z nas? Stworzyć aplikacje, która ułatwi spontaniczne wyjścia na koncerty czy inne wydarzenia kulturalne? Kojarzysz aplikacje eventlista, która ułatwia wyjścia na wydarzenia w całej Polsce? Przyjdź i podziel się swoim pomysłem! Zrealizuj Proof of Concept, wygraj udział w programie akceleracji, stwórz MVP i rozwijaj Twój pomysł biznesowy. Być może to ty właśnie będziesz tym słynnym jednorożcem wśród miliona start-upów! Nie czekaj dłużej i kliknij „Chcę wziąć udział".
Kategoria ta jest II edycją hackathonu HackArt - więc jeśli nie masz pomysłu zapraszamy do przejrzenia prac z poprzedniej edycji!
FutureBox – ProductivityZnasz slacka, trello? A może wolisz klasyczne hipchat? Jeśli masz pomysł na inne rozwiązanie podnoszące produktywność to przyjdź na hackathon, a być może to Twój pomysł zmieni nastawienie w korporacjach i odmieni klasyczne metody wytwarzania dóbr! Pamiętaj, ze to właśnie Ty zmieniasz świat tu i teraz. Nie zwlekaj, zarejestruj się już dziś i nie czekaj aż ktoś zrealizuje Twój pomysł.
Mentorzy
Vadem Melnyk - Ceo Cervi Robotics
Piotr Kolawa - DreamLab
Marcin Wadoń - Microsoft Student Partner
Eryk Zimończyk - DreamLab
Mikołaj Bartoszek - Junior Leader
Wojciech Stańczewski - Junior Leader
Natalia Dąbrowska - Microsoft Student Partner
Karol Cichoń - Microsoft Student Partner
Małgorzata Olak - Microsoft Student Partner
Jakub Różycki - Microsoft Student Partner
Bartosz Kowalski - Junior Leader
Olaf Garleja - Microsoft Student Partner
Krzysztof Mierzejewski - Microsoft Student Partner
Dlaczego warto wziąć udział?
- Wydarzenie pełne inspiracji, hackowania, brainstormingu, Inspirująca sesja dot. pracy w Dolinie Krzemowej,
- Współpraca z kompetentnymi mentorami, Szansa na poznanie ciekawych osób,
- Wysoka pula nagród wraz z programem akceleracji,
- Dołączenie do rosnącej społeczności pasjonatów nowych technologii,
- Smaczna pizza,
- Dobra zabawa i nowe możliwości rozwoju!
Kryteria oceny prac
- innowacyjność ipomysłowość zaproponowanych rozwiązań (szereg inspiracji znajdziesz wzakładce Zasoby),
- użyteczność iestetyka,
- potencjał społeczny,
- potencjał rozwojowy, kulturowy ibiznesowy aplikacji - m.in. możliwość wykorzystania projektu winnych ośrodkach kultury,
- zgodność zwskazanymi kategoriami przewodnimi hackathonu.
Informacje dodatkowe
Wydarzenie jest bezpłatne. Udział mogą w nim wziąć tylko wcześniej zarejestrowani uczestnicy. Pamiętaj żeby przynieść ze sobą własny sprzęt oraz pozytywne nastawienie! Wszystkie prawa autorskie do projektów pozostają Twoją własnością.
Więcej na temat organizacji hackathonów znajdziesz w zakładce hackathon.