ChallengeRocket

Robo Inspector Hackathon

CURRENT STATUS

Completed

OTHER CHALLENGES

Thanks to all Participants!

OTHER CHALLENGES

Robo Inspector Hackathon

O konkursie

Robo Inspector Hackathon to trzydniowy konkurs drużynowy na projekt i wykonanie robota na bazie Arduino i open hardware. Misją robota będzie przejechanie zamkniętego tunelu z przeszkodami, nawiązującego do zadań robotów inspekcyjnych z zadaniami mechanicznymi i czasowymi. Liczyć będą się czas, kreatywność oraz styl wykonania zadań.


Uczestnicy będą mieli do wykorzystania zaplecze techniczne i warsztatowe FabLabu (drukarki 3D, plotery, hackerspace elektroniczny, stanowiska komputerowe), podstawowe elementy techniczne i konstrukcyjne oraz pomoc i wiedzę członków naszej społeczności. Zespoły poznają trasę konkursową oraz zadania w dniu rozpoczęcia Hackathonu.

Uczestnicy

Do udziału w Hackathonie zapraszamy zarówno osoby indywidualne, jak i całe zespoły. W przypadku zgłoszeń indywidualnych uczestnicy zostaną podzieleni na zespoły w dniu rozpoczęcia Hackathonu. Drużyny mogą liczyć od 2 do 5 osób. W trakcie zawodów uczestnicy będą mogli korzystać z fablabowych maszyn za pośrednictwem naszych specjalistów, którzy doradzą przy projektach i wykonają potrzebne Wam części.


Otrzymacie także dostęp do stanowisk komputerowych, olbrzymiego zasobu komponentów i materiałów do wykorzystania. I pamiętajcie, spotykamy się podczas Robo Inspector Hackathon przede wszystkim, aby bawić się i tworzyć.

Informacje dodatkowe

Aby poznać szczegóły związane z wydarzeniem, naciśnij przycisk 'Biorę udział', następnie 'Zobacz szczegóły'. Więcej na temat organizacji hackathonów znajdziesz w zakładce hackathon.

Gdzie i kiedy

Gdzie
FabLab Łódź
Al. Piłsudskiego 135 Łódź,
Poland
Kiedy
22-24 września, 2017