ChallengeRocket

Smart City Katowice: Startup Challenge

CURRENT STATUS

Completed

OTHER CHALLENGES

Thanks to all Participants!

OTHER CHALLENGES

Smart City Katowice: Startup Challenge

O konkursie

Startup Challenge to wydarzenie łączące ideę smart city z potencjałem startupów. Celem projektu jest wypracowanie rozwiązań i technologii, które przyczynią się do rozwoju miasta i pozytywnie wpłyną na życie jego mieszkańców.

W tej edycji zmierzymy się z problemem niskiej emisji i postaramy się opracować rozwiązania mające na celu polepszenie jakości powietrza w Katowicach i GOP.

Opis wydarzenia

Uczestnicy dobierają się w zespoły złożone z programistów, grafików, kreatorów, przedsiębiorców i aktywnych mieszkańców i pracują nad rozwiązaniami dla miasta przez 36 h. Przez cały czas trwania imprezy drużyny będą wspierane przez mentorów wyspecjalizowanych z zakresu tworzenia i zarządzania start-upem, marketingu, czy sprzedaży. Finalnie jury wybierze jeden projekt, mający największy potencjał rynkowy. Wygrany zespół otrzyma szansę na finansowanie swojego pomysłu, mentoring oraz przestrzeń biurową na jego realizację.

Korzyści

Dlaczego warto wziąć udział w Smart CIty Katowice Startup Challenge?

Smart City

Możliwość tworzenia innowacyjnych rozwiązań przy wykorzystaniu technologii i danych miejskich, które następnie mogą zostać zrealizowane w mieście Katowice

Nagrody

Wygraj, a dostaniesz pełne wsparcie w celu zrealizowania swojego pomysłu tj. W pełni wyposażone biuro do pracy na terenie Parku Naukowo-Technologicznego Euro-Centrum, wsparcie mentorskie ze strony miasta, oraz możliwość zdobycia finansowania projektu przez fundusz ATI Pionier.

Mentorzy

Profesjonalne wsparcie mentorów, którzy są ekspertami w swoich dziedzinach.

Food and drinks

Zapewniamy energetyki, kawkę, przekąski oraz nocą pizze, byś mógł w pełni skupić się na realizacji swojego projektu.

Vouchery

Early Bird Team Ticket - 100 PLN

Normal Team Ticket - 120 PLN

Mixer - Nie masz zespołu? Wybierz opcję MIXER

Kup bilet już TERAZ !

Informacje dodatkowe

Aby poznać szczegóły związane z wydarzeniem, naciśnij przycisk 'Biorę udział', następnie 'Zobacz szczegóły'. Więcej na temat organizacji hackathonów znajdziesz w zakładce hackathon.

Gdzie i kiedy

Gdzie
Park Naukowo-Technologiczny Euro-Centrum Katowice Katowice,
Poland
Kiedy
20-21.04.2018