Hackathon AI w Katowicach

CURRENT STATUS

Completed

OTHER CHALLENGES

Thanks to all Participants!

OTHER CHALLENGES

Hackathon AI w Katowicach

FAQ

Czym jest EMEA Coders League?

To cykl międzynarodowych hackathonów stworzonych z myślą o najbardziej kreatywnych programistach, inżynierach i projektantach. EMEA Coders League to intensywne i wysokoenergetyczne hackathony, które odbywają się w soboty i trwają zazwyczaj ok. 6 godzin. Uczestniczy tworzą innowacyjne technologicznie rozwiązania dla postawionych przed nimi problemów. Obserwowanie, jak rodzą się nowe, kreatywne pomysły w tak krótkim czasie, jest niesamowicie inspirujące!

Co to jest Hackathon?

Hackathon to “warsztat roboczy” realizowany w formule konkursowej, podczas którego zespoły pod wsparciem mentorów pracują nad danym zagadnieniem technologicznym lub biznesowym. Esencją procesu jest to, że bezpośrednio po fazie koncepcyjnej, zespoły pracują nad wstępnym modelem/prototypem rozwiązania, które następnie prezentowane jest przed składem Jury.

Jak wygląda kwestia praw autorskich do projektów stworzonych podczas Hackathonu?

Wszystkie prawa autorskie do projektów pozostają własnością uczestników. Dalsze plany i działania mogą zostać omówione po wydarzeniu.

Czy udział w wydarzeniu jest płatny?

Nie, udział w naszym wydarzeniu jest całkowicie darmowy i dobrowolny! :)

Co powinienem ze sobą przynieść?

Wszyscy uczestnicy powinni przynieść ze sobą sprzęt niezbędny do pracy. Organizatorzy zapewniają dostęp do darmowego wifi.

Co, jeśli nie znalazłem odpowiedzi na swoje pytanie?

Skontaktuj się z nami pod adres office@challengerocket.com. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania :)