UEK Hack Cup

CURRENT STATUS

Completed

SEE RESULTS

Thanks to all Participants!

SEE RESULTS

UEK Hack Cup

Back

UEK CAL - INTERNETOWY KALENDARZ

Project description

UEK CAL to internetowy kalendarz pozwalający na łatwe zarządzanie wydarzeniami odbywającymi się na uczelni. Kalendarz umożliwia przedstawienie w formie graficznej wydarzeń odbywających się każdego dnia w poszczególnych salach.


Każdą z kategorii reprezentuje inny kolor, co pozwala w łatwy sposób dostrzec interesujące dla siebie zajęcia. Aby jeszcze bardziej ułatwić wyszukiwanie możemy skorzystać z filtrowania, poprzez wybór z listy interesujących nas kategorii. Chcąc uzyskać skrócone informacje wystarczy najechać na interesujące wydarzenie. Aby uzyskać szczegółowe informacje należy kliknąć na wydarzenie. W ten sposób pojawi się okno ze zdjęciami lub filmem na temat wydarzenia oraz szczegółowe informacje. Kalendarz umożliwia pobranie planu w formacie PDF. Kalendarz posiada również wersję mobilną, przedstawiając plan w formie listy, którą również można filtrować.


Dzięki UEK CAL w łatwy sposób można zarządzać wydarzeniami odbywającymi się na uczelni. Ułatwi on planowanie wydarzeń, pozwoli na wyelimnowanie ewentualnych kolizji, stanie się interaktywną mapą ułatwiającą szukanie interesujących wydarzeń oraz będzie narzędziem promocji ciekawych inicjatyw.