Hackathon
Wizja Rozwoju '19

CURRENT STATUS

Completed

SEE RESULTS

Thanks to all Participants!

Hackathon Wizja Rozwoju '19

Aktualności

21 czerwca

Nie możecie się doczekać rozpoczęcia hackathonu? Pamiętajcie, że na recepcji musicie okazać dokument tożsamości oraz bilet na konferencję z kodem QR, który macie na mailu, żeby dostać imienny identyfikator.


Zarejestrowałeś się na hackathon po 19 czerwcanie masz biletu na konferencję? Nie martw się, jesteś na liście uczestników! Podejdź na główną recepcję, okaż dokument tożsamości i otrzymasz identyfikator.


---


19 czerwca

Macie pytania dotyczące kwestii organizacyjnych związanych z wydarzeniem? 


Możecie śmiało je kierować do Pani Angeliki Pałkiewicz na adres mailowy: angelikapalkiewicz@gmail.com, wpisując w tytule wiadomości "Hackathon Wizja Rozwoju" lub kontaktować się bezpośrednio na numer: 511 027 434. 


---


14 czerwca

Jeśli już zarejestrowałeś się na hackathon i potwierdziłeś swoje uczestnictwo drogą mailową, to sprawdź swoją skrzynkę. Znajdziesz tam bilet na konferencję Forum Wizja Rozwoju wraz z kodem QR, który wymienisz na identyfikator 24 czerwca na miejscu wydarzenia.


Jeśli nie dostałeś biletu na konferencję - daj nam znać wysyłając wiadomość na adres mailowy forum@wizjarozwoju.pl.


Do zobaczenia na Hackathonie! ;)


---


10 czerwca

Chcesz wziąć udział w hackathonie, ale jeszcze nie masz zespołu? Nie martw się! Właśnie założyliśmy kanał na Slacku, żebyś mógł lepiej poznać innych uczestników i stworzyć drużynę. Sprawdź swoją skrzynkę mailową, zaproszenie czeka już na Ciebie! ;)


---


Bądź na bieżąco! Organizatorzy publikują tutaj najświeższe informacje. Zarejestrowani uczestnicy będą również informowani poprzez wiadomości e-mail.