bankITup - "Bank 2030"

CURRENT STATUS

Completed

SEE RESULTS

Thanks to all Participants!

bankITup - "Bank 2030"

Back

DreamWallet

Project description

Aplikacja, która zbierze i pozwoli zarządzać waszymi wszystkimi finansami w jednym miejscu.

Rachunki bankowe, abonamenty, plany oszczędzania, działania „smart”, indywidualne promocje, historia transakcji, aż do nawet sklepowych gazetek promocyjnych w JEDNYM miejscu - agregator wszystkich funkcji finansowych zgodny z PSD2, co oznacza, że niezależnie w jakim i w ilu bankach macie konta, niezależnie od ilości kart, bo wszystkie wirtualne, tj. - bezpieczniejsze - macie w telefonie, w miejscu, którego brak odczujecie z reguły do maks. 15-20 minut.

Możliwość klasycznej, świadomej (losowy skan karty terminalem nie zadziała ;)) płatności w sklepie, możliwość przekazu bezpośredniego – wszystko w kieszeni. Bez numerów, bez czekania. Bez blików ograniczających was do zaledwie kilku banków jednego kraju. Bez osobnej aplikacji do każdego banku z osobna.

Przyjazne informacje o wszelkich płatnościach, które same szukają promocji, ponieważ to tak naprawdę, wasza nowa karta stałego klienta, która upoważnia was do lepszego traktowania. Co lepiej poświadczy o zaangażowaniu, niż czas i pieniądze poświęcane danej jednostce? Pięciokrotna wizyta w tym, a nie innym hotelu. McDonald’s, zamiast budki z kebabem.

Wszystkie dane bezpieczne za odciskiem palca i pilnowane przez bank, który zabezpieczy pieniądze w przypadku kradzieży waszej „prawej ręki”. Pieniądze, ale też waszą prywatność, którą nosicie ze sobą – wiadomości, zdjęcia byłej, obecnej, kochanki, zalogowany fejs, insta, messenger – prywatność – przeniesiona do waszego wirtualnego sejfu, do którego nikt inny nie ma dostępu. A dmuchając na zimne - dlaczego zostawiać los skradzionych danych potencjalnie danych z karty SD, gdy zgubicie telefon? Wystarczy skontaktować się bankiem, który wasze pliki odda wam z chmury, a zawartość telefonu zresetuje.