HackArt

CURRENT STATUS

Completed

SEE RESULTS

Thanks to all Participants!

Back

Cityowl

Project description

Aplikacja Cityowl skupia w sobie najciekawsze miejsca kulturalno-rozrywkowe w mieście. W łatwy sposób klienci mogą wybrać gdzie warto się spotkać, wyjść na kolacje, czy świetnie się bawić. Dzięki naszej aplikacji bez problemu znaleźć można kino, teatr, miejsce na imprezę, czy spotkanie z przyjaciółmi.


Aplikacja pozwala na znalezienie miejsca za pomocą usług lokalizacji. Nie tylko wskaże najbliższe lokale, ale również doprowadzi użytkownika pod dokładny adres imprezy, spotkania, wydarzenia kulturalnego lub sportowego. Dzięki jednej aplikacji uzyskamy niezbędne informacje o miejscu lub wydarzeniu, kupimy bilet, czy zarezerwujemy miejsce.


Cityowl jako jedna z niewielu aplikacji pracuje nad dostępnością dla ludzi niepełnosprawnych. W najbliższym czasie przewidujemy dodanie nowych funkcjonalności oraz nawiązanie współpracy z większą ilością partnerów, dzięki czemu oferta będzie jeszcze bardziej atrakcyjna dla użytkowników.

Comments (3)

 1. Karol Dolata

  Dzięki Michał za komentarze, aplikacja działa dość krótko i w najbliższym czasie dojdą nowe funkcjonalności. Na liście znajduję się między innymi nagradzanie zachowań, jednak jest to dość rozbudowana funkcja, która wymaga czasu. Na dniach zostanie wypuszczona aktualizacja naprawiająca błędy.

 2. Michał Kuliński

  Z pomyslow:
  Moze warto bylo by dodac nagradzanie pewnych zachowan. Np. Wez udzial w 3 wydarzeniach aby 4 bylo za darmo. Tutaj w gre wchodzi partnerstwo, ale Hackart ma szanse ta kwestie ulatwic.

  Powodzenia!

 3. Michał Kuliński

  Bardzo podoba mi sie Logo i warstwa wizualna. Gustowny minimalizm.
  Co do samego pomyslu, nie wiem czy aplikacja nie duplikuje w pewnym stopniu funkcjonalnosci google maps. Na pewno wasze rozwiazanie jest bardziej domenowe, co moze byc przewaga.