HackArt

CURRENT STATUS

Completed

SEE RESULTS

Thanks to all Participants!

Back

KulturaWeb - świat kultury obok Ciebie

Project description

KulturaWeb www.kulturaweb.nstrefa.pl (docelowo www.kulturaweb.pl )

przykładowe dane logowania:  login: admin | hasło: adminadmin

 jest rozwijającą się platformą społecznościową w której otrzymujesz dostęp do bieżących wydarzeń kulturalnych.

Aplikacja jest responsywna. Co oznacza, że równie dobrze wygląda na laptopach, telefonach komórkowych i tabletach. Wykorzystuje również najnowsze współczesne wzorce projektowania stron internetowych.

Zarejestruj się w serwisie, aby móc w pełni korzystać z jego możliwości i zasobów. Otrzymasz dzięki temu dostęp do społeczności oraz osób zainteresowanych wydarzeniami kulturalnymi, stworzonymi przez ich organizatorów.
Stwórz swój indywidualny profil użytkownika. Dzięki niemu będzie wiadomo, m. in. kto ocenia zdarzenia i czym jesteś zainteresowany.
Przeglądaj wydarzenia dodane przez zewnętrznych organizatorów: placówki kulturalne, teatry, muzea, filharmonie, opery i inne podmioty zrzeszone naokoło wydarzeń związanych z kulturą.
 Siłą serwisu jest społeczność.
Przeglądając poszczególne wydarzenia możesz zobaczyć podstawowe informację odnośnie wydarzenia, jego organizatora, przejść na stronę ze szczegółami, aby móc dowiedzieć się jak uczestniczyć w wydarzeniu, ew. zakupić bilet.
Każde wydarzenie, może być ocenione przez społeczność. 
Użytkownik ma możliwość:
- dodania wydarzenia do ulubionych, - dyskutować o nim na forum, - ocenić je w skali 1-10 - lub poinformować innych użytkowników, że ma zamiar w nim uczestniczyć.
Dzięki czemu możesz poznać ciekawych ludzi o podobnych zainteresowaniach do twoich, w przyszłości zaś, móc się z nimi skontaktować, a przez to poznać nowych znajomych i przyjaciół o podobnych gustach. Serwis jest w fazie beta.
Z wymienionych rzeczy już w tej chwili mogą korzystać użytkownicy.
W kolejnych odsłonach planowane są takie funkcję jak:
- KALENDARZ

w którym użytkownik może przeglądać chronologicznie wszystkie wydarzenia ze świata kultury oraz stworzyć swój spersonalizowany kalendarz, gdzie zaznaczone byłoby w jakich wydarzeniach uczestniczył, na jakie ma zamiar się wybrać, a jakimi jest zainteresowany.

- GUSTA
w ramach rozwoju społeczności oraz wydarzeń, system można rozszerzyć o gusta, który zbierał by informację o wydarzeniach które Cię interesują i dzięki temu mógł podpowiedzieć Ci, którym wydarzeniem mógłbyś być zainteresowany.

- LISTA TOP 100
w której poszczególne wydarzenia oceniane przez użytkowników posegregowane byłyby w liście top 100.  W liście byłaby możliwość sortowania po przedziele czasowym oraz kryteriach które Cię interesują np. teatr, koncert, muzeum.
- PANEL ORGANIZATORA
gdzie  dostęp otrzymuje organizator, aby móc zarządzać swoimi wydarzeniami.
- PANEL UCZESTNIKA
gdzie poszczególni użytkownicy, mogliby dodać swoje wydarzenia, które wydają się im ciekawe i godne podzielenia się ze społecznością. Wydarzenia byłyby moderowane, aby w serwisie pojawiały się tylko sprawdzone i realne wydarzenia zgodne z netykietą.

Dołącz do społeczności KulturaWeb

Adrian Kalinowski