HackArt

CURRENT STATUS

Completed

SEE RESULTS

Thanks to all Participants!

Back

Polecamy dobrą sztukę

Project description

Czy system komputerowy może przewidzieć jaka sztuka spodoba Ci się na podstawie zbadania Twoich ogólnych preferencji w innych obszarach?
Wierzymy, że tak. Nasz system będzie uczył się preferencji użytkownika i na podstawie ocen, których udziela różnym spektaklom oraz odpowiedziom na pytania dot. jego preferencji będzie sugerował przedstawienie teatralne lub muzyczne, które z dużym prawdopodobieństwem ma mu się szansę spodobać ! Zależnie od Twojego nastroju, towarzystwa i różnego rodzaju preferencji, tego czy jesteś w towarzystwie, tego czy masz ochotę na wydarzenie plenerowe, oraz tego jak oceniałeś poprzednie przedstawienia nasz system rekomenduje dopasowany do Ciebie spektakl !
System rekomendacyjny opiera się o algorytm Collaborative Filtering Zasadniczym założeniem tej techniki jest to, że jeśli użytkownicy X i Y ocenili n spektakli podobnie, albo mają podobne zainteresowania (np. sztuka współczesna), to będą podobnie oceniać lub zachowywać się w odniesieniu do innych spektakli w sensie posiadania podobnych opinii pozytywnych lub negatywnych. Metody oparte o Collaborative Filtering używają bazy preferencji użytkownika dotyczących poprzednich spektakli w celu zaproponowania nowemu użytkownikowi dodatkowych przedstawień teatralnych, które mogą go zainteresować. Z poziomu aplikacji możliwe jest zakupienie biletu lub zaproszenie znajomych.