HackArt

CURRENT STATUS

Completed

SEE RESULTS

Thanks to all Participants!

Back

ArtQuiz

Project description

Wprowadzenie

ArtQuiz to quiz zawierający ciekawe zagadki oraz pytania na temat sztuki. Twoim zadaniem jest znalezienie odpowiedzi na wszystkie pytania, pomimo iż nie zawsze będzie to proste !

Możesz grać w trybie indywidualnym lub zmierzyć się ze swoimi znajomymi. Wynikami pochwal się an Facebook i sprawdź czy jesteś lepszy od swoich przyjaciół !

Inspiracja

Zauważyłem obserwując grupę swoich znajomych używających aplikacji QuizUp, że jest to bardzo fajna zabawa, ale jednocześnie skuteczny sposób przekazywania nowej wiedzy.

Plan rozwoju

 Chciałbym aby możliwe było zgłaszanie pytań do aplikacji przez samych użytkowników. Zakładam, że aplikacja powinna zbudować wokół siebie społeczność osób zafascynowanych sztuką. Quizy będą mogły być aktualizowane przez administratorów systemu. Osoba, która pierwsze prawidłowo rozwiąże zadanie quizowe będzie mogła otrzymać darmowy bilet do teatru.

Dodatkowa koncepcja:

1. Na bilecie na spektakl sprzedawany przez teatr będzie znajdował się specjalny kod.

2. Jeśli po zakończeniu spektaklu użytkownik poda ten kod w aplikacji to będzie mógł wykonać quiz który sprawdzi co zapamiętał z przedstawienia i czy dobrze je zrozumiał !


Comments (1)

  1. Michał Kuliński

    Jedna z ladniejszych aplikacji na tym konkursie.